ERİŞ PERVANE DÖKÜM SAN.TİC. LTD.ŞTİ
Eriş Pervaneleri, denizcilik sektöründeki 30 yılı aşkın tecrübesiyle  Türkiye'nin en önde gelen pervane ve ekipmanları imalatçısıdır.

Şirketimiz, 70'li yıllarda  Karaköy-Perşembe Pazarı'nda Turcan ERİŞ  tarafından başlatılan pervane  döküm faaliyetlerini bugün İMES sanayi sitesinde dünün bilgi ve  birikimleriyle  ,zamanın bilgi  ve teknolojisini  birleştirmeyi başararak   sürdürmektedir .

 EP, hususen pervane üretimi için kurulmuş ancak bunun yanısıra: dümen, dümen yekesi, parakete-klen-şaft takımları, somun, kampana, muhtelif ölçülerde gemi tutyası imalatı da  yapmaktadır .

Dökümhanelerimizde 100mm'den 2500mm çapa kadar 2,3,4,5 kanat Wageningen, Gawn, Kaplan tipi pervanelerin imalatı ISO normlarına ve  istenilen muhtelif klas kuruluşu hassasiyetlerine  uygun olarak  yapılmaktadır.

EP, stoklarındaki 1000 e yakın standart pervane modelinin yanısıra;CAD-CAM (Bilgisayar destekli dizayn ve üretim) ve AMD(arda modelleme sistemi) sayesinde teknenizin hususiyetine  uygun olarak hazırlanan sayısız model üretme imkanına sahiptir.

Ürünlerini  sadece yurt içindeki tersanelere ,tekne imalatçılarına ,balıkçılara,denizcilere sunmakla kalmayıp  İtalya,Rusya,Avustralya,Malta,Polonya,İsrail,Kongo,Ürdün gibi ülkelere de ihraç etmektedir ..

Tekne ve makinaların   tüm teknik özellikleri göz önüne alınarak bilgisayar desteği ve tecrübelerimiz doğrultusunda dizayn edilen pervanelerimiz sayesinde cavitasyon, vibrasyon, fazla yakıt tüketimi gibi sorunlarından kurtularak yüksek verim,hız,düzgün yol ve yakıt tasarrufu elde eden müşterilerimizin memnuniyetleri,teşekkürleri bizlere  mutluluk ve  umut vermektedir .

Yıllardır dürüstlük,samimiyet,çalışkanlık,güvenilirlik gibi değerlerini muhafaza ederek denizcilik sektörüne hizmet eden Eriş Pervaneleri'nin önceliği  siz müşterilerimizin  memnuniyetidir.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !